e
sv

Tatilsepeti, Yılın Yükselen Turizm Markası Seçildi

13 Nisan 2021 17:28
Temelleri 2002 yılında atılan ve 2004 yılından bu yana yüz binlerce kişiye tatil servisi sunan Tatilsepeti, Rise of Brands'te Yılın Yükselen Turizm Markası kategorisinde birincilik ödülü almaya hak kazandı.

Pandemi dönemi boyunca farklı metriklerde yükselen markaların 21 kategoride oylandığı Rise Of Brands Ödülleri’nde, yılın yükselen markaları belirlendi. 

Pazarlama Türkiye ekibi tarafından birçok alanlarda büyüme sağlayan markalardan belirlenen adayların değerlendirildiği Rise Of Brands Ödülleri’nin halk oylaması sonucunda, Türkiye’nin önde gelen turizm portalı Tatilsepeti, Yılın Yükselen Turizm Markası seçildi.

Birincilik ödülüne layık olmak adına, gelecek dönemlerde de çalışmalarını aynı heyecanla sürdüreceklerini belirten Turizm sektörünün deneyimli oyuncularından Tatilsepeti’nin Pazarlama Direktörü Canan Demir, sözlerine şöyle devam etti: “Yükselişe geçen tüm markaların değerlendirildiği Rise Of Brands Ödülleri’nin oylama sonucunda aldığımız birincilik için, öncelikle tüm Tatilsepeti ailesine ve bizlere destek olan herkese teşekkürlerimi sunarım.”

Misafirlerinin gönül rahatlığı ile tatil planı yapması için özenle çalışan Tatilsepeti ailesi, tüm misafirlerini sağlıkla, unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyor.

Tatilsepeti hakkında: 

Temelleri 2002 yılında atılan Tatilsepeti, 2004 yılından bu yana yüz binlerce kişiye tatil servisi sunan bir turizm portalıdır. Yıllık 25 milyonu tekil olmakla beraber toplamda 63 milyonun üzerinde ziyaretçi sayısıyla Türkiye’nin önde gelen turizm portallarından biridir. Yurt içi online satışta sektörün öncülerinden olan Tatilsepeti, 2009 yılında dünyanın en büyük otel tedarikçilerinden Expedia ile anlaşma yaparak yurt dışı tatil satışına da başlamıştır. Turizm gibi rekabetin yoğun olduğu bir sektörde yakaladığı başarıyla dikkat çekmeyi başaran Tatilsepeti, 2013 yılı Mayıs ayında, Londra merkezli yatırım fonu Bancroft Private Equity’den yatırım alarak büyümesini daha da hızlandırmıştır.

Tatilsepeti; en geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi – sonrası hizmetleriyle misafirlerine bir tatil sitesinden beklediklerinin de ötesinde, bir tatil alışverişi deneyimi sunma misyonuyla hareket etmektedir. Türkiye’nin en saygın tur operatörleri, 4.500’den fazla yurt içi, 350 binden fazla yurt dışı oteli, yılda 7.000’in üzerinde yurt içi – yurt dışı turu, uçak bileti ve araç kiralama hizmetlerini, Tatilsepeti, çatısı altında sunmaktadır.

İnsanların tatil ve seyahat ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak onlara en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen Tatilsepeti, tatil denildiğinde ilk akla gelen internet turizm markası olarak kendini konumlandırmaktadır. Tatilsepeti, deneyimli danışmanlardan oluşan 200 kişilik çağrı merkezi, bu vizyonu gerçekleştirmede çok önemli bir role sahiptir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli