e
sv

İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası’nın iletişim ajansı Hill+Knowlton Strategies oldu

21 Mart 2021 14:25
Türkiye ilaç endüstrisinin güçlü, bağımsız, küresel bir ilaç üreticisi ve ihracatçısı konumuna gelmesi yönündeki çalışmalarını halihazırda 55 üyesi ile devam ettiren İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası, yeni dönem iletişim çalışmalarını, dünyanın lider iletişim şirketi WPP bünyesinde bulunan Hill + Knowlton Strategies’in Türkiye ofisi ile yürütecek.

TÜRKİYE ilaç endüstrisinin öncü ve köklü sektör kuruluşu olan ve ulusal ve çok uluslu 55 üyesi bulunan İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası’nın iletişim çalışmalarını, Hill + Knowlton Strategies’in Türkiye ofisi üstlendi. 

İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası’nın başlıca görevleri arasında üyelerinin faaliyet alanına giren konularda ortak çözümler sunmak, bu kapsamda üyelerini temsil etmek, ilaç endüstrisinin gelişimine katkı sağlayacak ve rekabet gücünü artıracak politikalarının oluşturulmasında etkin rol oynamak yer alıyor. İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası, ilaç endüstrisindeki Ar-Ge yetkinliğini artırmak, endüstriyi başta biyoteknoloji alanında olmak üzere daha yüksek katma değerli ürünler üreten küresel bir ilaç üreticisi ve ihracatçısı konumuna getirmek hedefiyle çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli