e
sv

eLogo, “Online Hesap Özeti Uygulaması” ile Bankacılık İşlemlerini ve Muhasebe Süreçlerini Kolaylaştırıyor

07 Nisan 2021 10:40
eLogo, firmaların kullandıkları Logo ERP* çözümleri içerisinden tek bir ekranda Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarındaki hesaplarını izlemesine olanak sağlayan “Online Hesap Özeti Uygulaması”nı geliştirdi.

eLogo’nun sunduğu açık bankacılık dünyasındaki yenilikçi fintek ürünü ERP içi “Online Hesap Özeti Uygulaması” ile işletmeler birçok bankadaki hesap bilgilerini tek bir ekran üzerinden kolaylıkla takip edebilirken online hesap özeti ekstrelerini de yine tek bir klik ile ERP çözümlerine aktarabilirler. Ayrıca gelişmiş dashboard ekranı üzerinden seçilecek tarih kırılımı bazında toplam borç/alacak bilgisine rahatlıkla ulaşılabilirken, hesap ekstresi özet bilgisi, güncel döviz kuru takibi ve döviz dönüşüm işlemleri da kolaylıkla gerçekleştirilebilir. 

“Online Hesap Özeti Uygulaması” Logo Tiger ve GO ERP çözümleri içerisinde 3 ara yüzü versiyonlarına sahip çözümler ile tam entegre çalışıyor. Online Hesap Özeti Uygulaması kullanmak için kullanıcıların öncelikle eLogo sipariş portalından aylık veya yıllık avantajlı paketlerden bir tanesini satın almaları gerekiyor. Sonrasında ERP’lerine versiyon güncellemesi ile beraber otomatik bir şekilde yüklenen uygulamayı hemen kullanmaya başlamak için tek yapılması gereken entegrasyon sağlamak istedikleri bankalardaki kullanıcı bilgilerini uygulamaya girmek. Otomatik kurulum sürecinin yanı sıra istenilen zamanda Logo Store üzerinden de uygulamaya rahatlıkla erişim sağlanabilir. 

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan eLogo Genel Müdürü Başak Kural, açık bankacılık ve finansal teknolojiler alanında geliştirdikleri ve geliştirmeyi planladıkları ürünlere dikkat çekerek, “Müşterilerimize her zaman en iyi deneyimi sunma gayretindeyiz. Bu bağlamda geliştirdiğimiz Online Hesap Özeti Uygulaması ile de işletmelerin birçok ekrandan takip etmek zorunda kaldıkları banka hesap bilgilerini tek bir ekranda toparlayarak ekstre kayıtlarını da kolaylıkla muhasebeleştirmelerini sağlıyoruz. eLogo olarak son dönemde birçok yeniliğin yaşandığı açık bankacılık alanında Logo Grup müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ve verimliliklerini arıtacak yenilikçi servisler üzerinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

*Uyumlu ERP’ler için www.elogo.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Logo Yazılım Hakkında 

Türkiye’nin en büyük halka açık yazılım ve en büyük yerli iş yazılımları kuruluşu Logo Yazılım, kurulduğu 1984 yılından bu yana sektörün öncü şirketlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Logo Yazılım mikro işletmelerden kurumsal büyük işletmelere kadar farklı ölçeklerdeki şirketler için uygulama yazılımı çözümlerini pazara sunuyor. Ürün ve hizmetlerinde yenilikçilik ve yaratıcılığı artıran şirket, 4 farklı ülkede, 7 farklı noktada, 1.200’den fazla çalışanı, 800’ü aşkın iş ortağı ile bugüne kadar üzerinde pek çok firmanın büyüme yolculuğuna eşlik ederek sürdürülebilir başarının temellerini oluşturuyor. Ayrıca Logo, 2000 yılında ilk halka açılan bilişim şirketi unvanını taşıyor.

eLogo hakkında:

Türkiye’nin en çok tercih edilen özel entegratörü eLogo, entegratörlükle çıktığı yola, pazarın ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda sektörel çözümler sunarak e-servis şirketi olarak devam ediyor.

eLogo, kurumların dijital dönüşüm süreçlerine rehberlik ederken, Logo Yazılım’ın sektördeki 36 yıllık deneyiminden aldığı güçle müşterilerinin dijitalleşmesi yolunda uçtan uca çözümler sunuyor. Bu çözümlerle, firmaların; kâğıt, baskı, arşivleme, iş gücü ve dağıtım maliyetlerinin düşürülmesini, operasyonel yükünün azalması ile beraber finansal süreçlerinin hız kazanmasını ve dijital dönüşüm sürecinde veri güvenliğini sağlıyor. Yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde hizmetlerini kullanan müşterilerle birlikte çalışarak uçtan uca onların yaşadıklarını ve deneyimlerini izliyor. Böylece ürünlerini hem fonksiyonel özellikleri hem de kullanım kolaylığı açısından sürekli iyileştiriyor. eLogo, sürekli sahada yer alan, Logo’dan gelen uzmanlığını ve güvenirliğini gençliği ve dinamizmiyle birleştiren, eğitim ve destek konusunda yetkin ekibiyle müşterilerine fayda sunma ve tercih edilme oranını artırarak liderliğini pekiştirme amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan (GİB) onaylı e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-İrsaliye ve saklama hizmetleri servisleri sunan eLogo bu alanlarda hem Logo’nun kurumsal çözümlerini kullanan hem de farklı kurumsal yazılımlar kullanan işletmelere hizmet sağlıyor. Bununla beraber eLogo işletmelerin sadece e-Devlet süreçlerinde değil, ihtiyaçtan yola çıkarak geliştirdiği birçok yenilikçi servis ve ürün ile tüm e-Dönüşüm süreçlerinde yanında yer alıyor. 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli